Sposób na nudę

Dodano: 21.12.2012
A A A
W Filii GBP w Warzycach w piątkowe popołudnia nikt się nie nudził. Nie brakowało chętnych do uczestnictwa w zajęciach podczas których, czytano głośno książki, zorganizowano gry i zabawy a przed świętami Biblioteka zamieniła się głównie w pracownie plastyczną, gdzie każdy mógł wykonać swoją bombkę, choinkę lub inną ozdobę świąteczną.
 
W Filii GBP w Warzycach w piątkowe popołudnia nikt się nie nudził. Nie brakowało chętnych do uczestnictwa w zajęciach podczas których, czytano głośno książki, zorganizowano gry i zabawy a przed świętami Biblioteka zamieniła się głównie w pracownie plastyczną, gdzie każdy mógł wykonać swoją bombkę, choinkę lub inną ozdobę świąteczną.
 
Największą popularnością cieszyły się styropianowe bombki, które uczestnicy zajęć ozdabiali według swojego upodobania, tworząc prawdziwe świąteczne arcydzieła.
 


Biblioteka zaprasza cały czas dzieci, młodzież a także dorosłych w piątki od godziny 15:00 do uczestniczenia w zajęciach. W najbliższy piątek ostatnie spotkanie przedświąteczne. Po nowym roku organizowane będą zajęcia zimowe, a na nich również wiele atrakcji dla każdego zainteresowanego

E. Wieczorek


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner