Z bombką choinkową

Dodano: 27.12.2012
A A A
Od 24 listopada Filii GBP i świetlicy GOK w Osobnicy odbywały się cotygodniowe spotkania, aby własnoręcznie przygotować ozdoby na świąteczny stół.

                                
    Ciężko wyobrazić sobie dzisiejsze święta bez choinki. Równie ciężko wyobrazić ją sobie  bez bombek, które w bożonarodzeniowym wystroju zdają się być od zawsze. Ich wyjątkowość tkwi nie tylko w podtrzymywanej od wieków tradycji, lecz i w atmosferze, jaką tworzymy, przybierając dom w „uroczyste szaty”. Szczególne znaczenie mają dla nas ozdoby wykonane własnoręcznie.

    Od 24 listopada Filii GBP  i świetlicy GOK w Osobnicy spotykaliśmy się co tydzień aby własnoręcznie przygotować ozdoby na świąteczny stół.
 


W trakcie zajęć powstały kolorowe śnieżynki, bombki  oraz świąteczne stroiki, które z pewnością przyozdobią pięknie nakryty stół.
 


 
W czasie naszych zajęć towarzyszyły nam książki siostry Anastazji, w których znaleźliśmy wiele smakołyków i pyszności  proponowanych na wigilijny stół. W końcu taki wieczór zdarza się tylko raz w roku, czekamy więc na niego z niecierpliwością i dokładamy wszelkich starań aby wszystko było odświętne i uroczyste, a własnoręcznie wykonane ozdoby prezentowały się dostojnie w naszych domach.
 
M. Domagała

                                
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności