Z kolędą w domu

Dodano: 04.01.2013
A A A
Dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii p. w. Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy już po raz piąty wyruszyły z „Kolędą Misyjną” do rodzin naszej parafii.
 
Czas Bożego Narodzenia to czas radości z przyjścia na świat małego Dzieciątka, ze scenerii Bożonarodzeniowej, ze spotkań z bliskimi. W naszych sercach – jak w betlejemskiej stajence – radość wielka, bo Jezus w nich mieszka. Zamiast jednak grzać się w cieple naszych domów dzieci należące do Ogniska Misyjnego  przy parafii p. w. Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką p. I. Gorczyca w dniach od 27 – 30 grudnia 2012 r. już po raz piąty wyruszyły z „Kolędą Misyjną” do rodzin naszej parafii.
 

Kolędnicy wędrowali od domu do domu śpiewając kolędy i przedstawiając scenkę „ Z kolęda w domu”. Niestety , parafia jest duża, stąd też nasza grupa mogła dotrzeć tylko do niektórych domów. Wszędzie przyjmowano nas serdecznie, obdarowywano słodyczami i cytrusami. Wspólnie z nami śpiewano kolędy i nie ukrywano łez wzruszenia, a my czuliśmy ogromną radość, ze możemy dzielić się z innymi wesołą nowiną o narodzeniu Pana Jezusa. W niektórych domach  fotografowano nas z domownikami na tle pięknie wystrojonego świątecznego drzewka. Zapraszano  nas na przyszłoroczne takie same kolędowanie.
 


Zebrane pieniądze  zostały  przeznaczone na szlachetny cel. Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły, gorąco dziękujemy i życzymy wiele radości i błogosławieństwa Bożego.Irena Gorczyca
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner