Pomagamy Marysi!

Dodano: 04.01.2013
A A A
Uczniowie Zespołu Szkół w Osobnicy wzruszeni historią Marysi, postanowili jej pomóc, w tym celu przyłączyli się do akcji "Zbieramy zakrętki dla Marysieńki"."Żyć to znaczy pomagać innym.
Trzeba się troszczyć o cudze szczęście,
by samemu być szczęśliwym"

Raol Follerau
 
Marysia to radosna dziewczynka, która zmaga się ze złożoną wadą wrodzoną - rozszczepem kręgosłupa. Rehabilitacja i niezbędny do niej sprzęt jest bardzo kosztowny.

Uczniowie Zespołu Szkół w Osobnicy wzruszeni historią Marysi, postanowili jej pomóc, w tym celu przyłączyli się do akcji "Zbieramy zakrętki dla Marysieńki". Akcja ta polega na gromadzeniu plastikowych zakrętek, za ich kilogram firmy recyklingowe wpłacają na konto Marysi od 40 gr do 1 zł. Aby pomóc dziewczynce potrzebne jest (na początek) ok. 5 ton.
 

Uczniowie z całymi rodzinami włączali się w akcję, przynosząc zakrętki. Dzięki zaangażowaniu udało się nam nie tylko zebrać pokaźną ilość zakrętek, ale również udowodnić, że wciąż są ludzie wielkiego serca, którzy chcą pomagać. Dzięki takim drobnym gestom można tak dużo zdziałać....
 
 W imieniu Marysi dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.
Pomóż nam zatrzymać uśmiech Marysi
https://www.marysienka.tio.pl/
Samorząd Uczniowski ZS Osobnica
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności