"Jesteście w naszych sercach"

Dodano: 28.01.2013
A A A
Uroczyste obchody Dnia Babci odbyły się 23 stycznia br. na auli szkolnej Zespołu Szkół w Osobnicy

Dziadku miły, twoje ręce,
Dużo ciepła dają mi.
Twoje serce, droga babciu,
w zimne mnie ogrzewa dni.

 
Babcia i dziadziu to osoby bardzo bliskie naszym sercom, to im tak wiele zawdzięczamy i nigdy nie zapomnimy jak dużo nas nauczyli. Nie sposób pominąć ich święta przeglądając kalendarz. 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadzia, mimo, że to dni zimowe są one wyjątkowo ciepłe i serdeczne. Chcemy im podziękować za wszystko co dla nas robią, a któż wyrazi lepiej swoje uczucie niż małe dziecko...
 


Najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół w Osobnicy, mający zaledwie pięć lat, pod opieką wychowawczyni p. Marii Turek przygotowali część artystyczną, na którą zaprosili obok ukochanych babć, Panią Dyrektor Lidię Dubiel oraz Pana Dyrektora Marka Godlewskiego. Uroczyste obchody Dnia Babci odbyły się 23 stycznia br. na auli szkolnej.
 


Jako pierwsza głos zabrała wychowawczyni, witając wszystkich gości oraz składając życzenia. Następnie dzieciaki recytując wiersze i śpiewając piosenki, próbowały jak najlepiej wyrazić towarzyszące im emocje, miłość oraz podziękować, że zawsze mogą liczyć na swoje najdroższe babcie i za to, jak wiele im zawdzięczają. Tym samym wywołały wielkie poruszenie u swoich kochanych gości i w nie jednych oczach można było dostrzec łezkę. Na zakończenie oddano mikrofon Pani Dyrektor, która dołączyła się do życzeń. Wnuki nie zapomniały wręczyć babciom upominków, nie zabrakło tu gorących uścisków i całusów. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek, przygotowany przez niezastąpione mamy.

Dołączamy się do życzeń i pamiętajcie kochani dziadkowie, że jesteście w naszych sercach i na zawsze tu pozostaniecie... Dwieście lat!!

ZS w Osobnicy


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner