Anioły, aniołki, anielice

Dodano: 30.01.2013
A A A
Uczestniczki zajęć świetlicowych w Żółkowie wzięły w grudniu po raz pierwszy udział w V Gminnym Konkursie Plastycznym pt. 'Anioły, aniołki, anielice'.
Uczestniczki zajęć  świetlicowych w Żółkowie  wzięły w grudniu po raz pierwszy udział   w V Gminnym Konkursie Plastycznym pt. 'Anioły, aniołki, anielice'. Konkurs ten organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury z/s w Trzcinicy odbył się w Opaciu w tamtejszej świetlicy.

Żółków reprezentowało pięć aniołów, z których aż trzy zdobyły nagrody. Anioły miały formę przestrzenną i były wykonane z bardzo różnych materiałów połączonych z sobą i dających zaskakujący efekt. Pięć uczestniczek konkursu wykazało się wielką pomysłowością, fantazją co do wyglądu i stroju figurek.Konkurs odbył się w kategoriach wiekowych. Najmłodszą uczestniczką  reprezentującą  grupę kl.0-III była Zuzia Warchoł - która otrzymała nagrodę za uczestnictwo. Natalia Paprocka w kategorii kl.IV-VI otrzymała  I nagrodę. Weronika Paprocka zdobyła również I miejsce ale w kategorii I-III kl. gimnazjalne. Młodzież i dorosłych reprezentowały dwie uczestniczki: Anita Czarnecka i Iwona Kiczek. Anita w swej kategorii wywalczyła III miejsce a Iwonka  również dostała nagrodę za udział.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratuluję i dziękuję za chęci i czas poświęcony na wykonanie prac. BRAWO DZIEWCZYNY.
 
A oto efekt  wysiłków artystek z Żółkowa:
 
 
 


Jolanta Pawluś


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności