Naszym Babciom i Dziadkom

Dodano: 31.01.2013
A A A
Zgodnie z tradycją, dnia 29.01.2013 r., w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka - ty razem sześciolatki przygotowały występ dla swoich ukochanych Babć i najdroższych Dziadków
 
Zgodnie z tradycją, dnia 29.01.2013 r., w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Sześciolatki, pod opieką pani Barbary Rzońcy i Elżbiety Krygowskiej, przygotowały dla swoich ukochanych Babć i najdroższych Dziadków występ, którym uczcili  ten ciepły, choć styczniowy dzień.
 
Na wstępie, wychowawczyni grupy powitała zgromadzonych gości, składając im najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pomyślności. Podekscytowane dzieci recytowały pełne miłości i oddania wiersze oraz śpiewały piosenki.
 


W ten sposób dziękowały, przepraszały i prosiły o niegasnące uczucia i stałą obecność, obdarowując wyjątkowych gości kwiatami i słodkimi upominkami. Występ w  wykonaniu maluchów wypadł znakomicie, a niejednej Babci i niejednemu Dziadkowi zakręciła się łza w oku.
 
W tym dniu nie zabrakło także pani Dyrektor, Lidii Dubiel oraz pana Dyrektora, Marka Godlewskiego, jak również Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystości, za co serdecznie dziękujemy.

ZS Osobnica


 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner