Łatwe sposoby na piekne ozdoby

Dodano: 05.02.2013
A A A
Jak zrobić niebanalną broszkę, barwny kwiat z filcu, korale czy kolczyki, przekonały się uczestniczki spotkania, które odbyło się w dniu 31 stycznia br. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.
 
    
 
Jak zrobić niebanalną broszkę, barwny kwiat z filcu, korale czy kolczyki, przekonały się uczestniczki spotkania, które odbyło się  w dniu 31 stycznia  br. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.
 
Znudzone sklepową sztampą bibliotekarki z gminy Jasło i Skołyszyn postanowiły stworzyć swoje własne małe rękodzieła.  Filcowanie na mokro okazało się niezwykle wciągającym zajęciem, a powstałe oryginalne wytwory mogą stać się  doskonałym uzupełnieniem niejednego stroju.  W czasie  miłego, kameralnego spotkania można było nauczyć się także popularnej w ostatnim czasie sztuki makramy. Bransoletki ze sznurka czy naszyjniki  przeplatane koralikami to  doskonały pomysł na szybki i mało kosztowny sposób  na piękne ozdoby. 
 


Nowe umiejętności na pewno przydadzą się  także w pracy z dziećmi i młodzieżą, a celem spotkania było poznanie przez uczestniczki nowych technik rękodzieła, które zostaną wykorzystane na warsztatach plastycznych prowadzonych w bibliotekach.


Agnieszka Jeleń


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności