Ferie z GOK - Sprawozd. z warsztatów plastycznych: "Czar walentynek"

Dodano: 14.02.2013
A A A
Dnia 11.02.2013 r. w Domu Ludowym w Szebniach odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem: „Czar walentynek”.

Dnia 11.02.2013r. w Domu Ludowym w Szebniach odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem: „Czar walentynek”.

Uczestnicy wykonywali oryginalne serca walentynkowe, które zostały uszyte przez P. Ewę Łakomiec. Każdy musiał swoje serce wypełnić watą, a następnie ozdobić według własnego pomysłu. Dzieci z zapałem i starannością podeszły do tego zadania, czego efektem są niepowtarzalne walentynki. W zajęciach wzięło udział 11 osób. Dziękujemy P. Ewie Łakomiec za pomoc w przygotowaniu warsztatów.

D. Slezak


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner