Ferie w GOK - spotkanie z ratownikami

Dodano: 14.02.2013
A A A
W dniu 12.02.2013 r. w świetlicy w Gorajowice dzieci ze świetlic w Warzycach, Zimnej Wodzie i Kowalowów spotkały się ze strażakami, którzy zapoznali wszystkich zgromadzonych z wyposażeniem wozu i strojem strażaka oraz niebezpieczną pracą strażaka.

W dniu 12.02.2013 r. w świetlicy w Gorajowice dzieci ze świetlic w Warzycach, Zimnej Wodzie i Kowalowów spotkały się ze strażakami, którzy zapoznali wszystkich zgromadzonych z wyposażeniem wozu i strojem strażaka oraz niebezpieczną pracą strażaka.


Następnie dzieci uczestniczyły w pokazie przygotowanym przez ratowników medycznych dotyczącym udzielania pierwszej pomocy.


Ratownicy zaprezentowali także wyposażenie karetki pogotowia.


Obydwa pokazy cieszyły się bardzo dużym zainteresowanie a dzieci zadawały ciekawe pytania.


Podziękowania składamy na ręce komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej pana Jerzego Sanokowskiego oraz panów strażaków.


Bardzo serdecznie dziękujemy panu Michałowi Dubielowi i pracownikom Szpitala Specjalistycznego w Jaśle oraz tym wszystkim, którzy uatrakcyjnili ten dzień i zechcieli pomóc w zorganizowaniu pokazów.Jadwiga Zając

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności