Spotkanie pod hasłem „Strażak nasz przyjaciel”

Dodano: 19.02.2013
A A A
Dnia 14.02.2013r. w świetlicy w Bierówce odbyło się spotkanie z miejscowymi strażakami pod hasłem „Strażak nasz przyjaciel”.


Dnia  14.02.2013r. w świetlicy w Bierówce odbyło się spotkanie z miejscowymi strażakami pod hasłem  „Strażak nasz przyjaciel”.

Przedstawiciele straży opowiedzieli  o historii pożarnictwa, a następnie wszyscy udali się do remizy strażackiej, gdzie dzieci zobaczyły sprzęt  jakim posługują się strażacy podczas akcji.Uczestnicy  z zainteresowaniem oglądali wyposażenie samochodu strażackiego, świetlicę strażacką, w której mieszczą się kaski, sztandary oraz wyróżnienia w postaci pucharów i dyplomów. Po powrocie do świetlicy dzieci wzięły udział w konkursie „Wiedzy o pożarnictwie”,  za udział w którym każde z nich otrzymało słodki upominek od strażaków.Na zakończenie spotkania miło spędziliśmy czas przy słodkim poczęstunku.


Jolanta Oszajca  

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności