Ferie w Zimnej Wodzie pod hasłem „Kominiarz szczęście przynosi”

Dodano: 19.02.2013
A A A
W dniu 15.02.2013r. odbyły się zajęcia połączone z wspaniałą zabawą na świetlicy w Zimnej Wodzie, w której uczestniczyły dzieci ze świetlic: Warzyce, Gorajowice, Kowalowy.
 
W dniu 15.02.2013r. odbyły się zajęcia połączone z wspaniałą zabawą na świetlicy w Zimnej Wodzie, w której uczestniczyły dzieci ze świetlic: Warzyce, Gorajowice, Kowalowy.
Atrakcją dzisiejszego dnia było spotkanie z kominiarzami, którzy przybyli na świetlicę w pięknych strojach i cylindrach i opowiedzieli na czym polega zawód kominiarza. Wszyscy zgromadzeni  bardzo uważnie słuchały tego co mieli do przekazania nasi goście. Dużym zainteresowaniem cieszyła się opowiedziana przez kominiarzy historia pt. „Złoty guzik kominiarza szczęście ci przyniesie”. Następnie każde dziecko zrobiło własny cylinder, w którym się zaprezentowało. Wspólne zdjęcia i zabawa były miłym zakończeniem spotkanie na świetlicy w Zimnej Wodzie.
 

 


Jadwiga Zając
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności