Ferie w Żółkowie

Dodano: 19.02.2013
A A A
W środę 13.02.2013 r. świetlica w Żółkowie gościła dzieci z Wolicy, Łask i Niegłowic. Spotkanie upłynęło pod hasłem: 'Pieczemy walentynkowe ciastka' oraz ' Tworzymy obrazy z papierowych rurek'.
W środę 13.02.2013 r. świetlica w Żółkowie gościła dzieci z Wolicy, Łask i Niegłowic. Spotkanie upłynęło pod hasłem: 'Pieczemy walentynkowe ciastka' oraz ' Tworzymy obrazy z papierowych rurek'.
 
Dzieci bardzo chętnie brały udział w wykrawaniu i dekorowaniu ciastek. Pomysłów i fantazji nie zabrakło również przy tworzeniu obrazków z papieru. Na pełne energii dzieciaki czekał poczęstunek w postaci kanapek i własnoręcznie upieczonych ciastek.
 


Składamy serdeczne podziękowania za pomoc przy pieczeniu ciastek i robieniu kanapek paniom ze świetlic i pani z KGW. Zajęcia zostały przeprowadzone dzięki GMINNEMU OŚRODKOWI KULTURY, który był  organizatorem.

J.Pawluś
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner