Kanapkowa uczta

Dodano: 19.02.2013
A A A
12 lutego 2013 roku na świetlicy w Jareniówce odbyły się warsztaty kulinarne.

12 lutego 2013 roku na świetlicy w Jareniówce odbyły się warsztaty kulinarne.Uczestnicy mieli możliwość przygotowania kanapek według własnego pomysłu, z wcześniej sporządzonych półproduktów.Przy okazji wspólnego robienia kanapek dzieci poznały zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania się, dowiedziały się jak odpowiednio przechowywać żywność by jej nie marnować.Po kanapkowej uczcie wszyscy wzięli udział w grach i zabawach nagradzanych słodyczami. Podczas tych zajęć dzieci nawiązały nowe znajomości ze swoimi rówieśnikami z sąsiednich miejscowości.Warsztaty zostały zrealizowane dzięki pomocy właścicieli sklepów spożywczych z Jareniówki i Trzcinicy oraz piekarni „Pyszotka” – Lipinki. Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom.


Dorota Merkwa

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności