Cudze chwalicie swego nie znacie

Dodano: 19.02.2013
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy dla świetlic w Jareniówce, Opaciu, Trzcinicy i Osobnicy zorganizował zajęcia pod hasłem: „Ferie z kulturką ”.


Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy dla świetlic w Jareniówce, Opaciu, Trzcinicy i Osobnicy  zorganizował zajęcia pod hasłem: „Ferie z kulturką ”.
 


11 lutego czternastoosobowa grupa z wyżej wymienionych miejscowości  spotkała się w świetlicy w Trzcinicy. W ramach zajęć uczestnicy udali się na wycieczkę do miejscowej artystki ludowej – Pani Renaty Podkulskiej, w celu podziwiania zgromadzonych przez nią i odrestaurowanych unikatowych przedmiotów pochodzących z początku XX wieku.
 


Dodatkową atrakcją wycieczki była możliwość degustacji tradycyjnych wypieków regionalnych. Każdy otrzymał od Pani Renaty własnoręcznie wykonany upominek.
 


Po powrocie na świetlicę, w ramach podsumowania wszyscy w formie rysunków odtwarzali oglądane eksponaty, które najbardziej utkwiły w ich pamięci. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestnicy chętnie brali udział w zabawach przeprowadzonych przez opiekunów świetlic.

Dorota Merkwa
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności