„Zima na wsi nie musi być nudna”- ferie w Wolicy

Dodano: 19.02.2013
A A A
14 lutego 2013r w ramach akcji zorganizowanej przez GOK Jasło pod hasłem „Zima na wsi nie musi być nudna” kilkadziesiąt dzieci w wieku szkolnym z Wolicy, Łask, Żółkowa i Niegłowic uczestniczyło w zajęciach odbywających się w świetlicy w Wolicy.
 
14 lutego 2013r w ramach akcji zorganizowanej przez GOK Jasło pod hasłem „Zima na wsi nie musi być nudna” kilkadziesiąt dzieci w wieku szkolnym z Wolicy, Łask, Żółkowa i Niegłowic uczestniczyło w zajęciach odbywających się w świetlicy w Wolicy.
 


Dzieci miło spędziły czas bawiąc się na świeżym powietrzu lepiąc bałwanki, jeżdżąc na sankach i nartach oraz rzucając śnieżkami. Część czasu  uczestnicy spędziły w świetlicy biorąc udział  w grach i zabawach ruchowych m.in. kalambury i gorące krzesła. Każdy  uczestnik miał możliwość własnoręcznie wykonać biżuterie z makaronu.

Anna Bigos - Kantor
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności