Warsztaty wikliniarskie pod hasłem ,,Papierowa wiklina ‘’

Dodano: 06.03.2013
A A A
W dniach 26-27.02.2013 r. w świetlicy w Niepli odbyły się warsztaty wikliniarskie prowadzone przez p. T. Długosz.

W dniach  26-27.02.2013 r. w  świetlicy w Niepli odbyły się warsztaty wikliniarskie prowadzone przez p. T. Długosz.Zajęcia te cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży.W czasie pierwszego spotkania została zaprezentowana technika robienia rurek z gazet, które  następnie  posłużyły jako główny materiał do wykonania różnych przedmiotów.


Uczestnicy  pracowali  cierpliwie i dokładnie, aby w  efekcie uzyskać własnoręcznie wykonane i oryginalnie ozdobione pojemniki na owoce. Wszyscy biorący udział w warsztatach  byli zadowoleni z wyników swojej pracy.

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności