Zapisy do Odziału Przedszkolnego w Niepli

Dodano: 06.03.2013
A A A
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Niepli serdecznie zaprasza do zapisania dzieci urodzonych w latach 2007 i 2008 do Oddziału Przedszkolnego w dniach 11 – 22 marca 2013 r. lub innym dogodnym dla Państwa terminie.
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Niepli serdecznie zaprasza do zapisania dzieci urodzonych w latach 2007 i 2008 do Oddziału Przedszkolnego w dniach 11 – 22 marca 2013 r. lub innym dogodnym dla Państwa terminie. Zapisu dokonujemy w sekretariacie szkoły w godzinach 8.30-12.00.

Zgodnie z ustawą o systemie oświaty:
•    dziecko urodzone w 2007 r.  – od września 2013 r. ma obowiązek uczestniczenia w wychowaniu przedszkolnym lub może pójść do I klasy,
•    dziecko urodzone w 2008 r. – od września 2013 r. ma obowiązek uczestniczenia w wychowaniu przedszkolnym, a od 1 września 2014 r. obowiązkowo pójdzie do I klasy.

Jednocześnie informujemy, że dzieci z miejscowości Niepla i Chrząstówka należą do obwodu Szkoły Podstawowej w Niepli.

Idąc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dzieciom z oddziału przedszkolnego zapewnimy bezpłatny komplet podręczników.

W naszej szkole dzieci są objęte opieką świetlicową od godz. 7.00 do 15.30.

Oferujemy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, nowocześnie wyposażoną salę lekcyjną,  dobre warunki pracy i zabawy dla dzieci, bezpłatną naukę języka angielskiego, opiekę logopedyczną, zajęcia w pracowni komputerowej, zajęcia sportowe na sali gimnastycznej oraz gry i zabawy w dodatkowej sali wyposażonej z programu „Radosna Szkoła”.

Szkoła bierze udział w programach finansowanych ze środków Unii Europejskiej, w ramach których uczniowie poszerzają swoje zainteresowania biorąc udział w bezpłatnych zajęciach, kilkudniowych wycieczkach, „Zielonych Szkołach” oraz wyjazdach na basen.

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. 13 442 85 45.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner