Bibułowe szaleństwo czyli Dzień Kobiet w bibliotece

Dodano: 11.03.2013
A A A
O tym jak zrobić goździka z krepiny, czy bibułkowy przebiśnieg jest podobny do tego, który zakwita w ogrodzie i jak wyczarować trochę wiosny z dostępnych materiałów papierniczych mogły przekonać się panie, biorące udział w spotkaniu organizowanym 8 marca br. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.O tym jak zrobić goździka z krepiny, czy bibułkowy przebiśnieg jest podobny do tego, który zakwita w ogrodzie i jak  wyczarować trochę wiosny  z dostępnych materiałów papierniczych mogły przekonać się panie,  biorące udział w spotkaniu organizowanym 8 marca br. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. 
Zajęcia z bibułkarstwa prowadzone przez doświadczoną instruktorkę zgromadziły w bibliotece kilkanaście miłośniczek tego popularnego rękodzieła.  Każda z uczestniczek mogła wykonać dla siebie bukiet kolorowych kwiatów. Kompozycje z szafirków,  przebiśniegów, dodatkowo wzbogacone gałązkami forsycji i jabłoni, stały się doskonałym prezentem na Dzień Kobiet, który panie same sobie zrobiły. Jedyną wadą tych kwiatów jest to, że nie pachną, ale to wcale nie umniejsza ich wartości, gdyż własnoręcznie,  precyzyjnie zrobione staną się doskonałą ozdobą niejednego wnętrza.

Kolejne warsztaty z bibułkarstwa dla dorosłych odbędą się w kwietniu. Zajęcia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.  Tym razem uczestniczki  zrobią  dla siebie tulipany, róże i frezje.

Szczegóły dostępne w Filii GBP w Trzcinicy  lub w godzinach pracy biblioteki  pod nr tel. 134429176. Zapraszamy!!!


Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner