Jak realizować marzenia, czyli tajemnice domowego budżetu

Dodano: 18.03.2013
A A A
12 marca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbyło się pierwsze spotkanie poświęcone zarządzaniem budżetem domowym, czyli jak zrealizować marzenia, jak gospodarować budżetem domowym i jak zdobyć umiejętność oszczędzania oraz planowania zakupów.


Projekt „Prosto i przystępnie o domowych finansach: spotkania w bibliotece” prowadzony jest przez Fundację Wspomagania Wsi w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Odsłania tajniki mądrego gospodarowania budżetem domowym. Polega on na upowszechnianiu wiedzy o domowych finansach i wprowadzeniu do bibliotek zajęć z zakresu podstawowej edukacji finansowej. Projekt jest realizowany od stycznia do czerwca 2013 roku.12 marca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbyło się pierwsze spotkanie poświęcone zarządzaniem budżetem domowym, czyli jak zrealizować marzenia, jak gospodarować budżetem domowym i jak zdobyć umiejętność oszczędzania oraz planowania zakupów.Spotkanie miało formę warsztatów, prowadziła je Agata Wszołek – trenerka edukacji finansowej FWW.W ramach projektu otrzymaliśmy od FWW etażerkę, która zawiera pakiet publikacji z zakresu edukacji finansowej w wersji papierowej i elektronicznej, do wypożyczenia dla czytelników. Chętne osoby zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą biblioteki.W marcu czeka nas kolejne spotkanie w Filii GBP w Osobnicy. Tym razem zastanowimy się nad korzyściami z oszczędzania, nad tym, czy każdy, nawet mało zarabiający jest w stanie odłożyć trochę pieniędzy, dowiemy się jak oszczędzać oraz czy oszczędzanie to jednorazowa akcja czy nawyk?

Termin kolejnych spotkań:
  • 18 marca 2013 r.,  godz. 17.00 -  biblioteka w Osobnicy
  • 9 kwietnia 2013 r., godz. 14.30  - czytelnia GBP w Szebniach
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o kontakt tel. 13 4428366.

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności