Dzień Kobiet w Niepli

Dodano: 18.03.2013
A A A
W świetlicy w Niepli, 9 marca 2013 r., zostało zorganizowane spotkanie dla pań z okazji Dnia Kobiet.

W świetlicy wiejskiej w Niepli 9 marca 2013 r.  zostało zorganizowane spotkanie dla pań z okazji Dnia Kobiet.


Przewodnicząca KGW w Niepli pani B. Owsiak powitała przybyłych gości oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim paniom. Swoją obecnością zaszczycił nas sołtys wsi, który również dołączył się do życzeń.


Uroczysta kolacja została  przygotowana przez przewodnicząca KGW w Niepli. Biesiadowaliśmy przy suto zastawionym stole w wesołej atmosferze do późnych godzin wieczornych. Mamy także nadzieję, że spotkamy się znów za rok, być może w jeszcze liczniejszym gronie.
                                                                                                                  

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności