Matematyczne osiągnięcia

Dodano: 18.03.2013
A A A
Uczniowie Zespołu Szkół w Warzycach osiągnęli znaczące sukcesy w konkursie matematycznym im. Hugona Steinhausa
W dniu 08.03.2013 r. w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyło się podsumowanie XII edycji jasielskiego konkursu matematycznego im. Hugona Steinhausa. Konkurs organizowany jest dla starszych uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.Uczniowie Zespołu Szkół w Warzycach w tegorocznej edycji osiągnęli znaczące sukcesy. Uczeń III klasy gimnazjum Kacper Stopa oraz uczennica klasy II Aleksandra Hap zostali laureatami, a Michał Ochwat (I klasa gimnazjum) i Piotr Dubiel ( klasa VI ) zostali wyróżnieni.


Ponadto Kacprowi Stopie, który zajął I miejsce w gronie trzecioklasistów przypadł zaszczyt przygotowania i wygłoszenia na podsumowaniu referatu. Wspólnie z Aleksandrą Hap przedstawili prezentację „Portki Talesa”.Nagrodą dla trójki naszych gimnazjalistów jest wyjazd w dniach 19 – 22 marca bieżącego roku do Krakowa na  Szkołę Młodych Matematyków.

Gratulujemy!

ZS Warzyce


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności