O domowych finansach w bibliotece

Dodano: 20.03.2013
A A A
W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Prosto i przystępnie o domowych finansach – spotkania w bibliotece” organizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi i finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.


W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Prosto i przystępnie o domowych finansach – spotkania w bibliotece” organizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi i finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.Tematem spotkania był  ekonomiczne walory budżetu domowego oraz różne rodzaje kredytów i zasady korzystania  z nich oraz jak  nie wpaść w spiralę zadłużenia, z której bardzo trudno się wydostać.

W ciągu dwugodzinnego spotkania trener FWW pani Agata Wszołek uświadomiła uczestnikom, że nie warto bać się kredytów, ale trzeba obawiać się pochopnych decyzji. Łatwo o nie, gdy w stresie, pod silną presją pilnie poszukujemy środków finansowych.    
       


Informacje na temat domowego budżetu, ubezpieczeń, kredytów i oszczędzania dostępne są w bibliotece w specjalnie wyposażonej na ten cel przez FWW etażerce. Publikacje można wypożyczyć w wersji papierowej i elektronicznej.   Chętne osoby zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą biblioteki.

Spotkanie odbyło się 18 marca br. w bibliotece i świetlicy wiejskiej GOK w Osobnicy.

Termin kolejnych spotkań:

 - 9 kwietnia 2013 r.,
  • godz. 14.30  - czytelnia GBP w Szebniach,
  • godz. 17.00 -  biblioteka i świetlica wiejska GOK w Osobnicy.

Projekt realizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach dla mieszkańców gminy Jasło.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o kontakt tel. 13 4428366.

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności