POLA NADZIEI 2013

Dodano: 03.04.2013
A A A
Już po raz drugi harcerze z 15 Drużyny Harcerskiej „Bratnie Słowo” działającej przy Zespole Szkół w Szebniach kwestowali na rzecz akcji charytatywnej „POLA NADZIEI”, wspierającej krośnieńskie hospicjum.


Już po raz drugi harcerze z 15 Drużyny Harcerskiej „Bratnie Słowo” działającej przy Zespole Szkół w Szebniach  kwestowali na rzecz akcji charytatywnej „POLA NADZIEI”, wspierającej krośnieńskie hospicjum.
W Niedzielę Palmową 24.03.2013 r. przy kościele w Szebniach z ogromnym zapałem, mimo mrozu, wolontariusze wraz z opiekunami rozdawali samodzielnie wykonane, piękne żonkile – symbole akcji, zbierając jednocześnie datki na rzecz podopiecznych hospicjum.
Jak zwykle mieszkańcy Szebni i okolicznych miejscowości nie zawiedli. Dzięki ich wrażliwości i hojności uzbieraliśmy kwotę w wysokości  587,70 złotych.    
                                                                                                                           Wszystkim ofiarodawcom serdecznie DZIĘKUJEMY za chęć niesienia pomocy nieuleczalnie chorym.Na wyróżnienie zasługują harcerze zaangażowani w akcję wykonania kwiatów oraz zbierania datków: Patrycja Konieczna, Julia Lubaś, Julia Hap, Patrycja Jucha, Martyna Kosiba, Kamila Pikuła, Angelika Zagórska, Bartosz Bochnia, Agnieszka Fiałkiewicz, Aleksandra Dybaś, Natalia Bąk, Marcin Wójtowicz, Kacper Lubelczyk, Jakub Krychta, Aleksandra Nowak, Oliwia Hap, Anna Dubiel oraz nauczyciele Teresa Świszcz i Wioletta Zygmunt – szkolny koordynator akcji.

ZS w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner