Młodzież w Żółkowie postanowiła przywołać wiosnę

Dodano: 03.04.2013
A A A
Oj, dała nam się zima we znaki - zwłaszcza ostatnio. Dlatego dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia świetlicowe w Żółkowie postanowiła przywołać wiosnę robiąc świąteczne stroiki i wiosenne ozdoby.

Oj, dała nam się zima we znaki - zwłaszcza ostatnio.Dlatego dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia świetlicowe w Żółkowie postanowiła przywołać wiosnę robiąc  świąteczne stroiki i wiosenne ozdoby.
Jednym ze świątecznych elementów była własnoręcznie wykonana okazała palma, którą dzieci zaniosły do kościoła w Niedzielę Palmową. Nie zabrakło też stroików i ozdób wielkanocnych. Młodzi artyści sami dziwili się, że potrafią zrobić tak pomysłowe i piękne ozdoby.
Wystarczyło trochę wiary w siebie i wyobraźni. Dzieci zrobiły także wiosenne ozdoby, którymi przyozdobiły świetlicę. Może chociaż tym sposobem wypędzimy w końcu zimę i powitamy wiosnę?


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności