Wielkanocne ozdoby

Dodano: 04.04.2013
A A A
W miesiącu marcu w wiejskiej świetlicy w Niepli odbywały się zajęcia plastyczne pod hasłem ,,Wielkanocne ozdoby’’, wprowadziły one dzieci w świąteczny nastrój.

W miesiącu  marcu w wiejskiej świetlicy w Niepli odbywały się zajęcia plastyczne pod hasłem ,,Wielkanocne ozdoby’’, wprowadziły one  dzieci w świąteczny nastrój. Były też doskonałą okazją do wykorzystania poznanych wcześniej nowych ciekawych technik rękodzielniczych.Koszyczki, kurczaki, pisanki i palemki wykonywane były z różnego rodzaju  materiału i dekorowane techniką wycinania, oklejania, mocowania szpilkami, według własnej inwencji twórczej.


Wykonując świąteczne dekoracje nie tylko dobrze się bawimy, ale powracamy do starej  polskiej tradycji.
                                                                                                                                               G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner