Kurs komputerowy

Dodano: 08.04.2013
A A A
Od 21 marca 2013 r. trwa trzecia edycja warsztatów komputerowych „Nie bój się myszy”. Tym razem zorganizowane zostały one w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy.


Od 21 marca 2013 r. trwa trzecia edycja warsztatów komputerowych „Nie bój się myszy”. Tym razem zorganizowane zostały one w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy.Wszyscy, którzy zgłosili chęć uczestniczenia w kursie mają możliwość nabycia podstawowych umiejętności posługiwania się komputerem w praktycznych zastosowaniach, takich jak: sporządzanie dokumentów w edytorze tekstu, wysyłanie listów elektronicznych, przeglądanie stron internetowych, korzystanie ze sklepów i banków internetowych, obsługa komunikatorów. W trakcie zajęć każdy uczestnik korzysta z własnego komputera oraz otrzymanych materiałów szkoleniowych.Program szkoleń obejmuje 5 spotkań 2 godzinnych, które prowadzi pracownik filii oraz informatyk GBP. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające nabyte umiejętności.

Warsztaty są bezpłatne, zostały zorganizowane dzięki dotacji Fundacji Orange i udziałowi biblioteki w programie „Orange dla bibliotek”.
                             

Marta DomagałaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności