II miejsce Pauliny Pawluś w XXIII Przeglądzie Piosenki „Spiewaj razem z nami” Przemyśl 2013

Dodano: 10.04.2013
A A A
Dnia 5 kwietnia 2013 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się finał XXIII Przeglądu Piosenki „Spiewaj razem z nami”.


Dnia 5 kwietnia 2013 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się finał XXIII Przeglądu Piosenki „Spiewaj razem z nami”.

Konkurs przebiegał dwuetapowo: najpierw odbyły się eliminacje w miastach powiatowych województwa podkarpackiego, a następnie finał  w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.  Wśród laureatów konkursu znalazła się Paulina Pawluś uczennica klasy IV Zespołu Szkół  w Warzycach zajmując II miejsce w kategorii solista klas IV-VI szkoły podstawowej.
Nominację do finału wojewódzkiego Paulina wyśpiewała sobie podczas eliminacji, które odbyły się w JDK w Jaśle dnia 15 marca 2013 r., wykonując utwór „Dłoń” z repertuaru Natalii Kukulskiej.


   
Konkurs piosenki odbył się 5 kwietnia 2013 r., zaś koncert laureatów 6 kwietnia 2013 r. w sali widowiskowej CK w Przemyślu i udział w nim wzięli nagrodzeni uczestnicy.Paulinę do konkursu przygotowała Pani Wioletta Zygmunt nauczyciel muzyki. Uczennicy i jej rodzicom składamy gorące gratulacje !

ZS w Warzycach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner