Wiosenne spotkania z pasją czyli bibułkarstwo w bibliotece

Dodano: 12.04.2013
A A A
Za nami kolejne spotkanie bibułkarskie. W piątek 6 kwietnia kilkanaście pań zgromadziło się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, by uczyć się pasjonującej sztuki bibułkarstwa.


Za nami kolejne spotkanie bibułkarskie. W piątek 6 kwietnia kilkanaście pań  zgromadziło się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, by   uczyć się pasjonującej  sztuki bibułkarstwa.


O tym jak wykonać wiosennego   żonkila,  kaczeńca,  zrobić bukiet stokrotek  i  frezji mogły przekonać się uczestniczki, które pod okiem doświadczonej instruktorki, przez kilka godzin, wspólnie oddawały się  tej niezwykłej formie rękodzieła.  Niewątpliwie hitem spotkania okazały się  róże. Duże kwiaty, zrobione na  prawie metrowych patyczkach w niedługim czasie ozdobiły wnętrze biblioteki.
Kolejne warsztaty bibułkarstwa odbędą się w maju. Tym razem uczestniczki zrobią dla siebie kompozycje z letnich kwiatów. Chabry, maki, kłosy zbóż, malwy czy  bukiety słoneczników, sprawią  że  wśród zgromadzonych  zagości iście letnia atmosfera.

A. JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner