Wyróżnienie dla Klaudii Dybaś

Dodano: 29.04.2013
A A A
W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle odbył się finał I Powiatowego Konkursu Geograficznego „GIM-GEO-WIN”. Wzięło w nim udział 57 uczniów z 14 gimnazjów naszego powiatu.
Dnia 5 kwietnia 2013 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle odbył się finał I Powiatowego Konkursu Geograficznego „GIM-GEO-WIN”. Wzięło w nim udział 57 uczniów z 14 gimnazjów naszego powiatu. Wyłoniono z nim pięciu laureatów, 8 wyróżnionych finalistów, natomiast pozostali uczestnicy finału powiatowego uzyskali tytuł finalisty.


    
15 kwietnia 2013 r. podczas Dnia Otwartego Szkoły zostały wręczone wszystkim finalistom dyplomy, a laureaci i wyróżnieni finaliści otrzymali także nagrody.
 
Laureaci: I miejsce – Szynal Patryk (Publiczne Gimnazjum w Brzyskach) – 46/50 pkt. II miejsce – Kołodziej Maciej (Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle) – 44/50 pkt. II miejsce – Wypasek Izabela (Publiczne Gimnazjum w Brzyskach) – 44/50 pkt. III miejsce – Buczyński Łukasz (Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle) – 43/50 pkt. III miejsce – Romańska Maria (Gimnazjum w Zespole Szkół Społecznych im. A. Mickiewicza) – 43/50 pkt.
 
Wyróżnieni finaliści: Szarek Magdalena (Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Błażkowej) – 42/50 pkt. Nowak Gabriela (Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta w Jaśle) – 42/50 pkt. Kita Hubert (Publiczne Gimnazjum w Brzyskach) -  42/50 pkt. Świątek Paulina (Publiczne Gimnazjum im. I. Łukasiewicza w Cieklinie) - 42/50 pkt. Dybaś Klaudia (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Osobnicy) - 42/50 pkt. Bizoń Dominik (Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle) - 41/50 pkt. Miśkiewicz Marek (Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle) - 41/50 pkt. Stryczniewicz Daniel (Zespół Szkół – Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim) - 41/50 pkt.

Gratulujemy Klaudii i jej nauczycielce pani Wiolettcie Rzońcy.

ZS OsobnicaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner