Laureaci z Szebni IX Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą"

Dodano: 29.04.2013
A A A
Dnia 17 kwietnia 2013 roku na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbył się IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje spotkania z przyrodą". Uczestniczyli w nim uczniowie ze szkół z całego województwa podkarpackiego w tym dwoje uczniów z Zespołu Szkół w Szebniach: Kamila Gajda z klasy IV i Mateusz Fiałkiewicz z klasy V.Dnia 17 kwietnia 2013 roku na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbył się  IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje spotkania z przyrodą". Uczestniczyli w nim uczniowie ze szkół z całego województwa podkarpackiego w tym dwoje uczniów z Zespołu Szkół w Szebniach: Kamila Gajda z klasy IV i Mateusz Fiałkiewicz z klasy V.
Dzieci wykonywały rysunki z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych w ciągu trzech godzin zegarowych.  Jury wybrało najlepsze prace, których autorzy otrzymają nagrody i dyplomy podczas finału konkursu, który odbędzie 08. 05. 2013 roku o godz. 13.30 w SP nr 2 w Jaśle.

Nagrodę specjalną za wysoki poziom artystyczny pracy otrzymała Kamila Gajda, natomiast Mateusz Fiałkiewicz został nagrodzony w kategorii klas V.
Gratulujemy uczniom i ich rodzicom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
Szczegółowe informacje oraz wyniki konkursu na stronie:  https://www.sp2.karpaty.pl        
                                      Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner