Nie boimy się już myszy!

Dodano: 29.04.2013
A A A
Dobiegła końca trzecia edycja warsztatów komputerowych pod hasłem „Nie bój się myszy”. Tym razem spotkania odbyły się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy i trwały od 21 marca do 25 kwietnia 2013 r.


Dobiegła końca trzecia edycja warsztatów komputerowych pod hasłem „Nie bój się myszy”. Tym razem spotkania odbyły się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Osobnicy i  trwały od 21 marca do 25 kwietnia 2013 r.Uczestnicy warsztatów mieli możliwość poznania podstawowych umiejętności z zakresu obsługi komputera a wśród nich m.in.: korzystanie z Internetu, sporządzanie dokumentów w edytorze tekstu, wysyłanie listów elektronicznych, wyszukiwanie informacji, komunikowanie się za pomocą komunikatorów internetowych, zarządzanie pocztą elektroniczną.


W pięciu 2-godzinnych spotkaniach wzięło udział 12 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia potwierdzające nabyte umiejętności. Warsztaty w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle i jej filiach organizowane są bezpłatnie, dzięki dotacji Fundacji Orange i udziałowi biblioteki w programie „Orange dla bibliotek”. Wszystkich mieszkańców gminy zainteresowanych kolejną edycją warsztatów komputerowych prosimy o kontakt z bibliotekarzami.

Marta Domagała


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner