II społeczna akcja oddawania krwi przez strażaków ochotników z Żółkowa

Dodano: 30.04.2013
A A A
W dniach 24 i 25 kwiecień b.r. strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej „Florian” w Żółkowie zorganizowali II społeczną akcję oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie – Oddział Terenowy Jasło.


W dniach 24 i 25 kwiecień b.r. strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej „Florian” w Żółkowie zorganizowali II społeczną akcję oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie – Oddział Terenowy Jasło.

Jest to nasza kolejna akcja oddawania krwi w Jasielskim Szpitalu. Celem akcji było wsparcie brakujących zasobów krwi oraz promocja i zachęcenie społeczeństwa do dzielenia się tym bezcennym dla życia płynem. Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi akcjami w najbliższym czasie planujemy utworzyć przy OSP „Florian” Klub Honorowych Dawców Krwi strażaków i ich rodzin Gminy Jasło. Szczegółowe informacje w tej sprawie będą przesłane Prezesom wszystkich jednostek ochotniczych straży pożarnej na terenie gminy - powiedział Naczelnik OSP „Florian” Tomasz Socha.

Fotorelacja:

OSP „Florian”


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner