XIII Muzyczne Prezentacje Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity”

Dodano: 07.05.2013
A A A
Dnia 23 kwietnia już po raz trzynasty w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyły się Muzyczne Prezentacje Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity”.

Dnia 23 kwietnia już po raz trzynasty w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle  odbyły się Muzyczne Prezentacje Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła Andrzeja Czerneckiego.   Do tej edycji konkursu przystąpiło 70 młodych artystów ze szkół podstawowych z powiatu  jasielskiego.


                                                                                                                               Zgodnie z regulaminem uczestnicy przygotowali jedną dowolną piosenkę w języku polskim  z dowolnym akompaniamentem, o dowolnej tematyce.

W kategorii klas IV – VI    I miejsce zajęła Paulina Pawluś z Zespołu Szkół w Warzycach.

Paulina w roku szkolnym 2012/2013 realizuje indywidualny program nauczania z muzyki, pod kierunkiem pani Wioletty Zygmunt, który w dużej mierze przyczynił się do osiągnięcia kolejnego sukcesu wokalnego przez tą utalentowaną uczennicę.Sukcesowi Pauliny towarzyszyły inne sukcesy uczniów z gminy Jasło, i tak:

  • w kategorii klas I - III
II miejsce zdobyła Joanna Harmata (SP Opacie)

  • w kategorii klas IV - VI
II miejsce zdobyła Aleksandra Brągiel (SP nr 2 Osobnica)
III miejsce Krystian Bąk (ZS Osobnica)

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.mdkjaslo.pl


ZS Warzyce


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności