Gminny Konkurs Literacko - Plastyczny „Jak zmieniła się nasza gmina dzięki pieniądzom unijnym” - rozstrzygnięty.

Dodano: 13.05.2013
A A A
W dniu 30.04.2013r. w Świetlicy w Trzcinicy odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Literacko - Plastycznego „Jak zmieniła się nasza gmina dzięki pieniądzom unijnym”.


Organizatorem  konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy. Konkurs był skierowany do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Jasło.

W dniu 30.04.2013r. w Świetlicy w Trzcinicy odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Literacko - Plastycznego „Jak zmieniła się nasza gmina dzięki pieniądzom unijnym”.W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież z takich miejscowości jak; Trzcinica, Opacie, Niegłowice, Gorajowice, Bierówka, Chrząstówka.

Konkurs składał się z części  literackiej, w której zadaniem uczestników było napisanie krótkiego tekstu w formie opowiadania na podany temat oraz plastycznej, tu należało wykonać do treści zawartej w pisemnej wypowiedzi(w opowiadaniu) ilustrację. Podczas wyboru najlepszych prac brano pod uwagę zarówno talent literacki jak i plastyczny oraz spójność obu prac. Prace były podzielone na kategorie wiekowe.


Z pośród prac w klasach  I – III

I   miejsce Dominik Smoleń
II miejsce Karolina Gustek
III miejsce Emilia Stój

W klasach IV – VI

I  miejsce Kamil Żak
II  miejsce Natalia Dziedzic
III miejsce Karolina Wojdyła

W klasach I – III Gimnazjum

II  miejsce Marzena Bachta
III miejsce Angelika Banach

Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom.
Serdecznie gratulujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w następnym konkursie.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner