Warsztaty plastyczne „Kolorowe kwiaty”

Dodano: 20.05.2013
A A A
Z okazji zbliżającego się święta „Dnia Matki” Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował 10 maja 2013 roku w Świetlicy w Trzcinicy warsztaty plastyczne pod hasłem „Kolorowe kwiatki” dla dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, którzy wraz z wychowawczynią odwiedziły Świetlicę.


Z okazji zbliżającego się święta „Dnia Matki” Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował 10 maja 2013 roku w Świetlicy w Trzcinicy warsztaty plastyczne pod  hasłem „Kolorowe kwiatki” dla dzieci z klasy  I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, którzy wraz z wychowawczynią odwiedziły Świetlicę.


Warsztaty w tym dniu poprowadziła pani Ewa Strugała mieszkanka wsi Trzcinica. Uczestnicy warsztatów pod okiem pani Ewy wykorzystując błyszczące wstążeczki (czerwone, żółte, niebieskie, białe, różowe), zieloną bibułę, ozdobne druciki, klej tworzyli własnoręcznie wspaniałe, oryginalne, niepowtarzalne prace. Tak powstały piękne kolorowe kwiatki, które ukazywały zdolności artystyczne swojego autora. W nagrodę za udział w warsztatach dzieci mogły zatrzymać wykonanego przez siebie kwiatka, by z miłością dla swojej mamy wręczyć w dniu jej święta.Serdecznie dziękuję pani Ewie Strugała za spotkanie przy zabawie z kolorowymi błyszczącymi wstążeczkami, które przyniosły wiele radości wszystkim uczestnikom warsztatów.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner