Sznurkowe warsztaty w Trzcinicy

Dodano: 20.05.2013
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy w dniu 13 maja 2013 roku zorganizował w Świetlicy w Trzcinicy spotkanie dla dzieci szkolnych z panią Aleksandrą Stój, artystką naszego regionu.
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy w dniu 13 maja 2013 roku zorganizował  w Świetlicy w Trzcinicy  spotkanie dla dzieci szkolnych  z  panią Aleksandrą Stój, artystką naszego regionu.

Podczas spotkania zaproszony gość  rozmawiał z dziećmi na temat zbliżającego się Dnia Matki, zapoznał również wszystkie dzieci z techniką wykonania własnoręcznie pracy. Pani Aleksandra poprowadziła warsztaty artystyczne na które udostępniła im własne materiały potrzebne do wykonania kwiatka takie  jak: biały sznurek, sizal (żółty, biały, zielony), zieloną bibułę, drut ozdobny do kwiatów  i klej. Pod okiem pani artystki młodzi uczestnicy warsztatów wykonywali piękne sznurkowe kwiaty, które stały się doskonałym upominkiem dla mamy na zbliżający się „Dzień  Matki”.Bardzo serdecznie dziękuję pani Aleksandrze Stój za wspólne spotkanie, które pozwoliło wszystkim doskonalić swoje zdolności artystyczne. Podczas zajęć z tworzeniem prawdziwego rękodzieła artystycznego przyniosło wszystkim wiele radości i miłego spędzenia czasu.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności