Warsztaty okolicznościowe

Dodano: 20.05.2013
A A A
W maju 2013r. na świetlicy w Zimnej Wodzie zostały zorganizowane warsztaty o tematyce komunijnej.W maju 2013r. na świetlicy w Zimnej Wodzie zostały zorganizowane warsztaty o tematyce komunijnej. Prace, które zostały wykonane na  świetlicy przez dzieci biorące udział w tych zajęciach  pod nadzorem opiekuna  pani Marty Filip, to pięknie zdobione „książki komunijne” oraz „kartki komunijne”.

Każda z tych prac wymagała staranności oraz dużej cierpliwości, a zarazem skupienia. Mimo, że prace te wykonywane były jednym sposobem, to każda z nich jest inna i niepowtarzalna. Nie były to proste zajęcia, ale na pewno warto było dać z siebie wszystko. Wykonane prace mogą być wspaniałym prezentem komunijnym czego dowodem są zdjęcia.   

Marta Filip
    Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności