Finaliści VIII Powiatowego Konkursu „Jan Paweł II - przyjaciel młodych”

Dodano: 23.05.2013
A A A
10 maja w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbył się półfinał w/w konkursu, w którym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Szebniach i Zespołu Szkół w Warzycach.

10 maja w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbył się półfinał w/w konkursu, w którym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Szebniach i Zespołu Szkół w Warzycach.
W kategorii plastycznej ZS w Szebniach reprezentowały: Kamila Zajchowska z kl. V i Martyna Bek z kl. I b, a ZS w Warzycach – Martyna Kazecka i Lidia Płaza z klasy III gimnazjum. W kategorii recytatorskiej z ZS w Szebniach wiersze deklamowały: Julia Hap z kl. V i Marta Hadała z kl. III b, natomiast w kategorii wokalnej z ZS w Warzycach na scenie wystąpiła Paulina Pawluś z kl. IV, a ZS w Szebniach reprezentowali: Aleksandra Nowak z kl. I b i Szymon Blezień z kl. Ia.


Do finału 14 maja w kategorii wokalnej zakwalifikowali się: Paulina Pawluś, zdobywając tym samym I miejsce wśród uczestników szkoły podstawowej oraz Szymon Blezień, który wywalczył sobie wyróżnienie spośród uczniów gimnazjów powiatu jasielskiego. Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez Panie: Wiolettę Zygmunt i Teresę Świszcz.Zespół Szkół w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności