Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca

Dodano: 29.05.2013
A A A
Dnia 24.05.2013r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy świetlica wiejska w Bierówce
zorganizowała warsztaty pod hasłem ,,Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca".


Dnia 24.05.2013r.  Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy świetlica wiejska w Bierówce zorganizowała warsztaty pod hasłem ,,Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca".W warsztatach udział wzięły dzieci z Bierówki, Niepli i Szebni. Zajęcia prowadziła pani Agnieszka Kołodziej, opiekun świetlicy w Opaciu. Podczas zajęć dzieci wykonały piękne torebki - niespodzianki dla swoich mam oraz laurki dla taty. Wszystkie dzieci wykazały się pomysłowością przy ozdabianiu swoich prac.Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy spotkania spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku.
 
J.OszajcaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności