Dzień Matki w Żółkowie

Dodano: 29.05.2013
A A A
Uczestnicy zajęć świetlicowych w Żółkowie postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień w szczególny sposób. Choć święto Mam było w niedzielę to w poniedziałek 27 maja odbyła się uroczystość ku Ich czci.


Uczestnicy zajęć świetlicowych w Żółkowie postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień w szczególny sposób. Choć święto Mam było w niedzielę to w poniedziałek 27 maja odbyła się uroczystość ku Ich czci.


Dla każdej mamy przygotowali własnoręcznie wykonany pachnący prezent  w postaci uroczego koszyczka. Wcześniej na zaproszenie świetlicy z Łask uczestniczyli w warsztatach plastycznych na których właśnie nauczyli się je robić. Ale to nie wszystko. Była jeszcze uroczysta akademia na której dzieci recytowały wiersze oraz przedstawiły  kilka skeczy z cyklu 'Mama i Jaś'. Oprawę muzyczną akademii poprowadził pan J.Szczecina wykonując na skrzypcach dla mam znane szlagiery. Był także słodki poczęstunek w postaci ciasta i galaretkowego deseru, w którego przygotowaniu uczestnicy bardzo się zaangażowali. Mamy podziwiały prezenty i dziękowały pociechom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie prezentów, poczęstunku i akademii,a także za miło spędzone popołudnie  wśród znajomych.

Wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Święta Matki gorąco dziękuję.


J.PawluśCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności