Aneta Rolek z klasy V Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy w finale ogólnopolskiego konkursu!

Dodano: 06.06.2013
A A A
27 maja ruszył finał konkursu na najpiękniejszy list dla Ziemi, organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej Arka. Można w nim głosować na jeden ze 100 listów wybranych przez jury spośród kilku tysięcy nadesłanych prac. Wśród uczniów walczących o nagrodę główną znalazła się również uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy Aneta Rolek.

27 maja ruszył finał konkursu na najpiękniejszy list dla Ziemi, organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej Arka. Można w nim głosować na jeden ze 100 listów wybranych przez jury spośród kilku tysięcy nadesłanych prac. Wśród uczniów walczących o nagrodę główną znalazła się również uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy Aneta Rolek.Konkurs na najpiękniejszy list to zwieńczenie akcji, która w całej Polsce trwa już od kilku miesięcy. W kwietniu dzieci w szkołach z ponad 350 gmin pisały Listy dla Ziemi na specjalnym ekologicznym papierze. Każda placówka miała za zadanie wybrać najlepszą pracę i przesłać ją do fundacji. W sumie do bielskiej "Arki" dotarło ok. 3 tysięcy listów. Jury po przejrzeniu prac wybrało 100, na które będzie można głosować do 16 czerwca.Co zrobić, by zagłosować?
- posiadać konto na Facebooku
- polubić na Facebooku stronę akcji "Listy dla Ziemi": www.facebook.com/listydlaziemi
- wejść na specjalną aplikację konkursową: https://apps.facebook.com/listydlaziemi/

Wyniki zostaną ogłoszone 20 czerwca. Dziesięć najlepszych listów otrzyma nagrody m.in. tablety i aparaty fotograficzne. Dla pozostałych 90 osób przygotowano upominki: książki, albumy, gadżety. Patronat nad akcją sprawują Ministerstwo Środowiska i Ministerstwo Edukacji Narodowej, a oficjalnym partnerem są Lasy Państwowe.

ZS Osobnica


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności