VII Gminny Konkursy Języka Angielskiego „Z językiem angielskim w Zjednoczonej Europie”

Dodano: 06.06.2013
A A A
28 maja 2013 r. już po raz siódmy Szkoła Podstawowa w Opaciu oraz Społeczne Gimnazjum w Opaciu gościły uczestników Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „Z językiem angielskim w Zjednoczonej Europie”

28 maja 2013 r. już po raz siódmy Szkoła Podstawowa w Opaciu oraz Społeczne Gimnazjum w Opaciu gościły uczestników Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „Z językiem angielskim w Zjednoczonej Europie”, który przygotowały panie Katarzyna Wierzgacz i Agnieszka Chrząszcz.Wzięło w nim udział 17 reprezentantów klas szóstych z 6 szkół Gminy Jasło. Celem konkursu było  umożliwienie uczniom sprawdzenia własnych umiejętności językowych oraz kształtowanie postaw tolerancji i szacunku dla dziedzictwa kulturowego innych narodów. W tym roku w zadaniach konkursowych sprawdzana była wiedza dotycząca zabytków Londynu. Uczestnicy musieli również wykazać się znajomością gramatyki, leksyki i funkcji językowych oraz umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Najlepsi lingwiści otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Pearson oraz Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Opaciu i Radę Rodziców Społecznego Gimnazjum w Opaciu.
Laureatami zostali:

  • I miejsce
Julia Rozmus  Szkoła Podstawowa w Niepli
Paulina Labut Szkoła Podstawowa w Jareniówce

  • II miejsce
Kinga Kazimierska Zespół Szkół w Osobnicy

  • III miejsce
Katarzyna Ślusarczyk Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy

Wyróżnienia otrzymali:

Joanna Owsiak Szkoła Podstawowa w Niepli
Kamila Kwiatkowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy
Julia Rączka Szkoła Podstawowa w Jareniówce
Kamil Berkowicz Szkoła Podstawowa nr 2 w Osobnicy
Patrycja Piecuch Szkoła Podstawowa w Opaciu
Aneta Rolek Zespół Szkół w Osobnicy

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Katarzyna Wierzgacz SP OpacieCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner