Dzień Dziecka w Żółkowie

Dodano: 06.06.2013
A A A
W sobotę 1 czerwca dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe w Żółkowie wzięły udział w pikniku z okazji DNIA DZIECKA.
Oj,ta pogoda. Znów pomieszała nam szyki. Ale tylko uniemożliwiła nam zaplanowane zabawy na świeżym powietrzu i pieczenie kiełbaski na ognisku. W sobotę 1 czerwca dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe w Żółkowie wzięły udział w pikniku z okazji DNIA DZIECKA.  Ale, co tam pogoda, kiedy humory dopisują, a na buziach gości uśmiech. Bo wszyscy już bawią się w gorące krzesła, kalambury i bieg kelnera. Najmłodsi zaś odgadują zagadki o ptakach i zwierzętach a trochę starsi głowią się nad odpowiedzią: jakich kamieni jest najwięcej w morzu lub ile zwierząt zabrał do Arki Mojżesz? Duże zainteresowanie wzbudza multimedialna gra ruchowa.Wszyscy chcą spróbować sił w łucznictwie i  tenisie. Dziewczynki wykorzystują oczywiście okazję żeby potańczyć, a młodsi pomalować buzie i zostać np: motylkiem, kotkiem a nawet diablikiem i trupią czaszką. W czasie zabawy  dzieci częstują się słodyczami, napojami i innymi smakołykami, a za udział w konkursach otrzymują: lizaki, wafelki i czekolady. A wszystko to dzięki Panu Pawłowi Kosibie z kawiarenki Grubcio - który ufundował łakocie dla dzieci. Kiełbaska choć nie z ogniska, ale z piekarnika po wyczerpującej zabawie smakowała dzięki Panu sołtysowi  Z. Czarneckiemu. Należy wspomnieć, że dwie Weroniki umiliły nam chwile zabawy i zaśpiewały kilka piosenek dla zgromadzonych dzieci i dorosłych.
Na buziach dzieci gościł uśmiech i radość a mimo  deszczu słońce świeciło, bo wszyscy dobrze się bawili i wesoło spędzili swoje święto.
Wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w zorganizowaniu Dnia Dziecka w Żołkowie bardzo serdecznie dziękuję.

 

Fotorelacja:
J.Pawluś


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności