Piknik Rodzinny w Zespole Szkół w Trzcinicy

Dodano: 18.06.2013
A A A
9 czerwca w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się Piknik Rodzinny. W słoneczne, niedzielne popołudnie teren wokół szkoły był pełen gwaru i wesołej zabawy. Na gości w każdym wieku czekały liczne niespodzianki: artystyczne, sportowe, muzyczne i kulinarne.

9 czerwca w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się Piknik Rodzinny. W słoneczne, niedzielne popołudnie teren wokół szkoły był pełen gwaru i wesołej zabawy. Na gości w każdym wieku czekały liczne niespodzianki: artystyczne, sportowe, muzyczne i kulinarne.Na scenie z programem wokalno – tanecznym wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego,  które zaprosiły do wspólnej zabawy  swoich  rodziców.  Uczniowie klas I, II, III i V również przygotowali  repertuar skierowany do swoich  mam i tatusiów, a także wszystkich przybyłych w tym dniu gości. Program artystyczny wzbogacił występ gimnazjalnego zespołu teatralnego „Mimoza” z przedstawieniem „W poczekalni”.Ochotnicy mogli zaprezentować swoje talenty wokalne w konkursie karaoke, wykonując jedną z wielu popularnych piosenek. Ta forma rozrywki cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem, o czym świadczył ustawiony rząd chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności.  Ponadto uczestnicy  imprezy  brali udział w licznych zabawach i konkurencjach  rekreacyjno – sportowych,  a były to m. in bicie piany, skoki na skakance, rzut beretem, kręcenie hula – hoop, skok na skakance czy taniec z balonami i gazetami. Podczas niedzielnego spotkania nie zabrakło także emocji sportowych - uczniowie i rodzice w sali gimnastycznej  rozgrywali mecz piłki nożnej i siatkowej.
Szkolną uroczystość  uświetnił  wyjątkowy pokaz  zaprezentowany przez straż pożarną. Strażacy z OSP w Trzcinicy, wspomagani przez OSP w Osobnicy i PSP w Jaśle,  przeprowadzili na oczach zgromadzonych akcję gaszenia pożaru i udzielania pomocy poszkodowanym. Przygotowali także dla milusińskich słodką niespodziankę.Podczas pikniku nie zabrakło licznych atrakcji. Wśród  najmłodszych  ogromnym powodzeniem cieszyły się: zjeżdżalnia, akumulatorowe samochodziki, malowanie twarzy oraz  stoiska z balonikami, watą cukrową i  popcornem. Nieco starsi także mogli znaleźć coś dla siebie, bowiem na gości  czekały również kiełbaski, „kawiarenka” z  pysznym ciastem upieczonym przez rodziców naszych uczniów, kawa, herbata, soczki, koktajle, lody, gofry i inne smakołyki. Wszyscy uczestnicy gier, zabaw i konkursów otrzymali  nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, a mianowicie: Hutę Szkła w Jaśle, Grupę Lotos Infrastruktura, PZU, Panią Justynę Jarecką – sklep „Korona”, Pana Andrzej Feliksa, Piekarnię „Pyszotka”, Hurtownię „Domicela”, Hurtownię Zahurt oraz  nauczycieli Zespołu Szkół w Trzcinicy.

Wszystkim  sponsorom i rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację pikniku, składamy serdeczne podziękowania.

Frekwencja i aktywność rodziców podczas pikniku pokazały, że tego typu inicjatywa jest potrzebna. Poza tym, to doskonała okazja, aby spotkać się ze znajomymi oraz spędzić czas w miłej, rodzinnej  i sąsiedzkiej atmosferze.


Zespół Szkół  w TrzcinicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności