Biblioteka przyjazna domowym finansom

Dodano: 18.06.2013
A A A
Projekt „Prosto i przystępnie o domowych finansach w bibliotece” przeprowadzony w ramach Programu Rozwoju Bibliotek zakończył się w dniach 13-14 czerwca 2013 r. podsumowaniem ogólnopolskiego programu w Fundacji Wspomagania Wsi w Warszawie.
  
Projekt „Prosto i przystępnie o domowych finansach w bibliotece”  przeprowadzony w ramach Programu Rozwoju Bibliotek zakończył się w dniach 13-14 czerwca 2013 r. podsumowaniem ogólnopolskiego programu w Fundacji Wspomagania Wsi w Warszawie.Podczas warszawskiego forum odbyło się szkolenie dla bibliotekarzy pozwalające na prowadzenie dalszej edukacji finansowej dla użytkowników bibliotek. Trenerzy FWW wskazali jak zorganizować spotkanie z rzecznikiem praw konsumenta, w jaki sposób poprowadzić rozmowę on-line z ekspertem w studiu FWW np. czytelnicy w bibliotece będą mogli zadawać pytania, a ekspert będzie na nie na bieżąco odpowiadał. Realizacja takiego spotkania w każdej bibliotece wymaga organizacji czasu i odpowiedniej jakości sprzętu.


Podczas podsumowania 30 bibliotek biorących udział w projekcje otrzymało Certyfikaty „Biblioteka przyjazna domowym finansom”. Wśród tych bibliotek znalazła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach oraz Filia GBP w Osobnicy.

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner