„Cała Polska Czyta Dzieciom” XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Dodano: 25.06.2013
A A A
Jak co roku tak i w tym roku wychowawczyni klasy „0” Pani Joanna Czarny zaprosiła Jadwigę Zając pracownika Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle - instruktora świetlicy wiejskiej w Warzycach na czytanie bajek do szkoły.


Jak co roku tak i w tym roku wychowawczyni klasy „0” Pani Joanna Czarny zaprosiła  Jadwigę  Zając pracownika Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle -  instruktora świetlicy wiejskiej w Warzycach na czytanie bajek do szkoły.W spotkaniu tym wzięły również udział pięciolatki. Przedszkolaki uważnie słuchały czytanych bajek. Spotkanie z dziećmi odbyło się w dniu 19.06.2013 r z okazji XII Ogólnopolskiego Czytania Dzieciom - ”Cała Polska Czyta Dzieciom”.Po uważnym wysłuchaniu bajek dzieci opowiedziały każdą bajkę i dały tym dowód, iż uważnie słuchały czytany tekst. Za to, że grzecznie i w skupieniu słuchały bajek zostały nagrodzone słodyczami.


J. ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner