Żegnaj szkoło - witajcie wakacje

Dodano: 01.07.2013
A A A
Uczestnicy zajęć świetlicowych z Łask i Żółkowa uczcili rozpoczynające się wakacje towarzyskim meczem piłki nożnej.


Uczestnicy zajęć świetlicowych z Łask i Żółkowa uczcili rozpoczynające się wakacje towarzyskim meczem  piłki nożnej.


Pięcioosobowe drużyny, w których były także dziewczęta, rozegrały dwie półgodzinne części. Rywalizacja była bardzo zajadła, zawodniczki nie ustępowały kolegom w waleczności i kondycji. Druga połowa meczu była tak zacięta, że Żółków został z czterema zawodnikami na boisku/jeden z kolegów został kontuzjowany/. Mimo tego mecz zakończył się  remisem 8-8.


Dogrywka, która została rozegrana po krótkiej przerwie wyłoniła zwycięzców. Zostali nimi zawodnicy z Łask z rezultatem 10-8. Przewaga liczebna i wiekowa pomogła drużynie z Łask w zwycięstwie, ale nie o laury tu chodziło, ale o dobrą zabawę i spotkanie z kolegami.

Zwycięzcom GRATULUJEMY. Młodsi koledzy zażarcie dopingowali swoje drużyny, zarówno z Łask jak i z Żółkowa. Po wyczerpującej walce, umorusani w błocie /bo oczywiście wcześniej padający deszcz zamienił boisko w bajorko/, ale w dobrych humorach zregenerowali siły posilając się kiełbaską z ogniska.


Komentarzy, żartów i dyskusji o taktyce rozegranego meczu nie powstydziła by się drużyna narodowa. Rewanż musi być - to wnioski końcowe spotkania. Czekamy z niecierpliwością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania.

J.PawluśCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności