Kolorowe nakrętki - to kolorowa pomoc dla Tomaszka

Dodano: 03.07.2013
A A A
Raz jeszcze młodzież z Zespołu Szkół w Warzycach stanęła na wysokości zadania w zbiórce plastikowych nakrętek. Zebrane fundusze ze sprzedaży nakrętek trafią na leczenie i rehabilitację dla ucznia naszej szkoły.

Raz jeszcze młodzież z Zespołu Szkół w Warzycach  stanęła na wysokości zadania w zbiórce plastikowych nakrętek. Akcja zbierania nakrętek trwała cały rok szkolny, pomagali również  mieszkańcy Warzyc, sami uczniowie, zaprzyjaźnione szkoły tj. Zespół Szkól w Szebniach oraz Miejski Zespół Szkół nr 2 w Krośnie. Do akcji zbierania nakrętek przystąpiły również świetlice wiejskie z Jareniówki, Warzyc, Żółkowa, i Chrząstówki.
Zebrane fundusze ze sprzedaży nakrętek trafią na leczenie i rehabilitację dla ucznia naszej szkoły Tomaszka Tęczy. Jego koledzy i wychowawczyni robili wszystko co można, aby zebrać jak największą ilość. Trzeba powiedzieć, że się udało.  Zebrano imponującą ilość nakrętek bo około jednej tony.Czy taką akcje należy kontynuować? Tak. Zbierając nakrętki pomagasz innym i sobie też. Jeżeli jeszcze nie spróbowałeś zbierać nakrętek to szybko to zrób  zobaczysz, że to fantastyczna zabawa oraz pomoc innym. Zbierasz ty, zbieram ja, zbierają całe rodziny. Zbierają wszyscy, każdy z nas może nieść pomoc. Uczniowie Zespołu Szkół w Warzycach tę pomoc niosą swojemu koledze Tomaszkowi. Nie przerywajmy zbierania nakrętek, taka pomoc może się przydać każdemu.
 Wszystkim za zaangażowanie i pomoc w zbiórce bardzo dziękujemy  i życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności