Kreatywne wakacje 2013

Dodano: 16.07.2013
A A A
Propozycja współpracy jaką złożyła Filia Biblioteczna Świetlicy GOK w Warzycach zaowocowała organizacją wspólnych warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży. Pierwsze takie zajęcia odbyły się w dniach 11-12 lipca 2013 r.

Propozycja współpracy jaką złożyła Filia Biblioteczna Świetlicy GOK w Warzycach zaowocowała organizacją wspólnych warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży. Pierwsze takie zajęcia odbyły się w dniach 11-12 lipca 2013 r.
Podczas zajęć dzieci i młodzież mieli możliwość nauczenia się pracy z masą solną i stworzenia z niej własnych rzeźb, a następnie ich pomalowania. Wysłuchali także fragmentu książki A. Ficner-Ogonowskiej „Alibi na szczęście” o powstawaniu aniołka z masy solnej.

Dwudniowe zajęcia urozmaicone były wieloma zabawami i grami, w których dzieci bardzo chętnie uczestniczyły. By aktywnie czekać na wyschnięcie farb młodzi uczestnicy przeszli do sali świetlicy, gdzie mogły pobawić się konsolą do gier bilardem i piłkarzykami.
Kolejne zajęcia planowane są w sierpniu.
 
E.WieczorekCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności